Ogłoszenie

Nie zapoznanie się z regulaminem nie zwalnia z kar nieprzestrzegania go! ZAPRASZAMY! NA FB "EZOTERYCZNIE" nasza grupa. ;D

#1 2021-05-10 17:37:15

BPW
Administrator
WindowsChrome 90.0.4430.93

Czy Ezoforum niedługo umrze?

Ezoforum to największe forum ezoteryczne w Polsce jednak niestety zaczynają mnie napotykać powiadomienia o błędzie 500.

8df77b96abed.png

Wiadomość dodana po 04 min 36 s:
Mam nadzieje że to nic poważnego i w końcu zniknie ten problem.  Pomimo że jestem tam zbanowany to nie życzę im tam złego.


"Ból po stracie jest tak silny, jak silna była więź"

Offline

#2 2021-05-11 19:21:54

Mikesz
Gość
Windows 7Firefox 88.0

Odp: Czy Ezoforum niedługo umrze?

Forum - ezoforum.pl - nie umrze.
Trwa ono przez lata i nadal będzie istniało.
Zmienił się  w ciągu ostatnich paru lat  - jego administrator i moderatorzy tego forum (  np. Zosia i  "Beneton " ... )

Każdy mądry i chcący coś zrobić na tym forum - został wcześniej czy później -  zbanowany -  [dblpt]D

I  ja,  Mikesz - także zostałem kiedyś ( parę lat temu )  - zbanowany na tym forum... - [dblpt])  ( wtedy byłem pod innym nickiem )

Być zbanowanym na forum ezoforum.pl  - to jest nawet  pewien  - zaszczyt ( że tak się wyrażę ).
Tylko najlepsi tego doświadczają ...

Ci , którzy , chcą  ( chcieli )  - wnieś coś nowego w to społecznościowe forum i   Ci, którzy mają  ( mieli ) odmienne zdanie niż inni ... - zostają ( zostali )  odrzuceni z tego forum ...

Ja jednak czuję pewien sentyment do tego forum.
Tak naprawdę ...  - to tam uczyłem się Tarota ... wróżb i podejścia do Kart.
Ja w ogóle zaczynałem od ezoforum.pl ...
Życzę -  tak jak BPW  - wszystkiego dobrego temu forum, bo naprawdę warto, aby ono wciąż istniało ... - [dblpt])

Mikesz

Ostatnio edytowany przez Mikesz (2021-05-11 19:25:57)

#3 2021-05-12 07:21:38

BPW
Administrator
WindowsChrome 90.0.4430.93

Odp: Czy Ezoforum niedługo umrze?

Ty też jesteś tam zbanowany? Nawet nie wiedziałem. Teraz Administratorami są Marcin i Ismer. fajnie sie z Ismer gada. To właśnie dzięki niej doszedłem aż tu i mam to forum. Pomimo że mnie zbanowała jesteśmy teraz znajomymi (być może przyjaciółmi). Ja też zacząłem od ezoforum i mam sentyment i żałuję że byłem "odmienny" bo teraz jedynie rozmawiam tam z wildwoodem, nadzieją zoją i Ismer.

Wiadomość dodana po 01 min 55 s:
Mogę dodać że jestem jedynym zbanowanym który nadal jest aktywny.


"Ból po stracie jest tak silny, jak silna była więź"

Offline

#4 2021-05-13 20:11:11

Mikesz
Gość
Windows 7Firefox 88.0

Odp: Czy Ezoforum niedługo umrze?

Ja byłem kiedyś  zbanowany niemal we wszystkich ezoterycznych forach  istniejących swojego czasu -  w Polsce  ... -  [dblpt]D   [dblpt]cry[dblpt]   [dblpt]D
Podaję przykłady : ezoforum.pl , Kartylosu.pl ( pozdrawiam administratora  -  Ismenę ),  Dobrytarot.pl ( pozdrawiam moderatora forum -  Krystynę  ), noweezo.pl , BytZbiorowy.pl  i wiele, wiele  innych, nie pamiętam już ich nazw  ... itp ... itp ...
A to jeszcze nic ... Bylem zbanowany  i to 2 razy na forum - ezotop.pl !
Przez nieistniejącą -  już "Belladonnę" ( niby super moderatora ) oraz przez samego także nieistniejącego już  Vojciecha -  niby administratora forum...
Potem mnie przepraszali, ban skasowali, zapraszali ponownie na  forum ...

Jest tylko jedno forum w Polsce, gdzie mnie jeszcze nie zbanowano ...
- Jakie ...?  Które ... ?  - ktoś pewnie zapyta ciekawy w tym temacie.
- Moje własne ...  - odpowiem ...  -  [dblpt]D   [dblpt]D  [dblpt]) - http://wrozbytarota.pun.pl/


Mikesz

Ostatnio edytowany przez Mikesz (2021-05-13 20:21:07)

#5 2021-05-14 07:26:13

BPW
Administrator
WindowsChrome 90.0.4430.93

Odp: Czy Ezoforum niedługo umrze?

Mikesz napisał/a:

ezoforum.pl

Tu też jestem zbanowany. (Pozdrawiam Ismer)

Mikesz napisał/a:

Kartylosu.pl

Tu jeszcze nie jestem. (Także pozdrawiam Ismene)

Mikesz napisał/a:

Dobrytarot.pl

Tu też jestem zbanowany za wiek. (Nadal jestem zły na administracje tamtego forum!)

Mikesz napisał/a:

noweezo.pl

Jestem tam zarejestrowany ale forum dawno umarło. Rzadko się tam pisze.

Mikesz napisał/a:

BytZbiorowy.pl

Poszperałem w Internecie, to forum zostało usunięte.

Jestem zarejestrowany jeszcze na:

+ Witchcraft.com.pl - jeszcze nie jestem zbanowany
+ Paranormalne.pl - niektórzy mnie tam nie lubią (Tak chodzi mi o ciebie "Książe Zła")
+ Forumezo.pl banują tam każdego nowego.
+ i kilku innych forach ale nie pamiętam nazw.  [sred])


"Ból po stracie jest tak silny, jak silna była więź"

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
© 2021 by Ezoteryczny | Nasze oficjalne blogi: telekinezja.blogspot.com ezzoterycznie.blogspot.com| https://ezoteryczny.forumpolish.com/

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
rzeczypospolitakarwencka - polskiserwerwojskowy - xavstudios - cs-multixgamig - malibu